Participants

Below is the list of registered participants:

  1. Chris Herzog (Princeton University)
  2. Daniel Baumann (IAS, Princeton)
  3. Jan Rosseel (University of Groningen)
  4. Diederik Roest (University of Groningen)
  5. Roel Andringa (University of Groningen)
  6. Mees de Roo (University of Groningen)
  7. Eric Bergshoeff (University of Groningen)
  8. Adolfo Guarino (University of Groningen)
  9. Yihao Yin (University of Groningen)
  10. Andrea Borghese (University of Groningen)
  11. Michal Heller (University of Amsterdam)
  12. Giuseppe Dibitetto (University of Groningen)
  13. Sjoerd de Haan (University of Groningen)
  14. Stefan Vandoren (Utrecht University)
  15. Ana Achucarro (Leiden University/UPV-EHU Bilbao)
  16. Jan Pieter van der Schaar (Amsterdam University, Korteweg-de Vries Institute)
  17. Paul McFadden (Amsterdam University)
  18. Sjoerd Hardeman (Leiden University)
  19. Jan Zaanen (Leiden University)
  20. Koenraad Schalm (Leiden University)
  21. Mihailo Cubrovic (Leiden University)
  22. Pablo Ortiz (Leiden University/Nikhef)
  23. Yan Liu (Leiden University)
  24. Ya-Wen Sun (Leiden University)
  25. Ryo Suzuki (Utrecht University)
  26. Johannes Oberreuter (Amsterdam University)
  27. Adam Bzowski (Amsterdam University)
  28. Jian-Huang She (Leiden University)
  29. Erik Verlinde (Amsterdam University)
  30. Kostas Skenderis (Amsterdam University)
  31. Marika Taylor (Amsterdam University)
  32. Rajesh Gupta (Utrecht University)
  33. Borun Chowdhury (Amsterdam University)
  34. Ted van der Aalst (Leiden University)
  35. Wout Merbis (University of Groningen)
  36. Mark Jackson (Leiden University)
  37. Michele Maio (Nikhef)
  38. Jan de Boer (Amsterdam University)
  39. Marco Baggio (Amsterdam University)
  40. Milena Smolic (Amsterdam University)
  41. Jelena Smolic (Amsterdam University)
  42. Marija Kovacevic (University of Groningen)
  43. Kai Wu (Leiden University)
  44. Kiril Hristov (Utrecht University)
  45. Nabamita Banerjee (Utrecht University)
  46. Filipe Freire (Leiden University)
  47. J. T. Buist (Kapteyn Institute, University of Groningen)
  48. Joyce Myers (University of Groningen)
  49. Marieke Postma (Nikhef)
  50. Geoffrey Compere (Amsterdam University)
  51. Elisabetta Pallante (University of Groningen)
  52. Tiago Nunes da Silva (University of Groningen)
  53. Esra Tigrak (Kapteyn Institute, University of Groningen)
  54. Hongsheng Zhao (University of St.-Andrews)
  55. Avihay Kadosh (University of Groningen)